Dariusz Bielak

Jestem absolwentem wydziału Turystyki i Rekreacji na PPWSZ w Nowym Targu i AWF w Krakowie, a także SGH w Warszawie. Wolne chwile najchętniej spędzam biegając w górach z psem lub jeżdżąc na rowerze, w ramach odpoczynku bawię się fotografią lub czytam przewodniki. Od wielu lat angażuję się w organizację imprez sportowych o zasięgu ogólnopolskim oraz działalność w zarządzie KS Limanowa Forrest. Góry, bieganie i rowery to całe moje życie. Cały czas zdobywam wiedzę i poszukuję nowych doświadczeń. Uważam, że to jedyna droga by być specjalistą w danej dziedzinie. Stąd ciągłe szkolenia, egzaminy, studia...

Posiadam uprawnienia przewodnika beskidzkiego, pilota wycieczek oraz instruktora w specjalnościach: narciarstwo zjazdowe, survival, trener personalny i nordic walking.

Na początku 2017 roku postanowiłem połączyć pracę z ludźmi, chęć ciągłego uczenia się, aktywności fizycznej oraz podróżowania. Na bazie wielu lat doświadczeń sportowych, turystycznych i organizatorskich powstał Bielak Active. Mój Świat, do którego serdecznie Cię zapraszam.

Dariusz Bielak